Vyhraj s MusicBorders krásne digipacky od ACID FORCE, DISCONSOLATE a MURDER INC.

Redakcia MusicBorders si pre Vás opäť pripravila ďalšiu súťaž. Tentokrát sú v hre tri krásne digipacky, ktoré do súťaže venovalo vydavateľstvo Support Underground. Ide o aktuálne počiny thrasherov Acid Force, Murder Inc. a tiež reedíciu debutu death metalistov Disconsolate.

Všetky tri albumy spája meno Support Underground. Ide o české undergroundové vydavateľstvo, ktoré sa snaží podporovať perspektívne, hlavne začínajúce česko-slovenské kapely. Medzi ne jednoznačne patrí už zabehnutá deathmetalová smršť DISCONSOLATE a tiež mladé spolky ACID FORCE či MURDER INC, ktoré hrajú rezký, priamočiary (old school) thrash metal. Ak túžite po tom doplniť si svoju zbierku o menované tituly, stačí sa len zapojiť do súťaže a možno si ich onedlho budete točiť v prehrávači práve vy!

Súťažné otázky:

  1. Z ktorého mesta pochádza kapela ACID FORCE?
  2. V ktorom roku vydali Košičania DISCONSOLATE svoj debut „Behind the Doors of Perception“?
  3. Aké zviera nájdete v logu vydavateľstva Support Underground?

Správne odpovede posielajte na náš redakčný mail: kontakt@musicborders.com. Do predmetu správy nezabudnite napísať „súťaž„. Odpovede píšte v tvare číslo otázky a odpoveď. Pod odpovede nezabudnite pripojiť Váš telefón a kompletnú adresu, na ktorú budú ceny v prípade výhry zaslané. Správne odpovede posielajte do piatku 10. februára 2017. Výhercu budeme kontaktovať mailom.

Podmienky: Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude zaratúvaná iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaže sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.