Vyhraj s MusicBorders najnovšie albumy od BLOODCUT, ACID FORCE a MORDUM

Redakcia MusicBorders si pre Vás opäť pripravila ďalšiu súťaž. Tentokrát sú v hre dva krásne digipacky a jedno klasické CD, ktoré do súťaže venovalo vydavateľstvo Support Underground. Ide o najnovšie počiny kapiel Bloodcut, Acid Force a MorduM.

Všetky tri albumy spája meno Support Underground. Ide o české undergroundové vydavateľstvo, ktoré sa snaží podporovať perspektívne, hlavne začínajúce česko-slovenské kapely. Ak túžite po tom doplniť si svoju zbierku o tieto tituly, stačí sa len zapojiť do súťaže a možno si ich onedlho budete točiť v prehrávači práve vy!

Súťažné otázky:

  1. Aký názov má demo, ktoré v roku 2016 nahrala kapela Bloodcut?
  2. Ktorý zahraničný umelec sa podieľal na obálke k novému albumu Acid Force?
  3. Koľko členov tvorí kapelu MorduM?

Správne odpovede posielajte na náš redakčný mail: kontakt@musicborders.com. Do predmetu správy nezabudnite napísať „súťaž„. Odpovede píšte v tvare číslo otázky a odpoveď. Pod odpovede nezabudnite pripojiť Váš telefón a kompletnú adresu, na ktorú budú ceny v prípade výhry zaslané. Správne odpovede posielajte do piatku 19. mája 2017. Výhercu budeme kontaktovať mailom.

Podmienky: Do súťaží sa môžete zapojiť iba jednou odpoveďou, teda bude zaratúvaná iba jedna odpoveď od každého súťažiaceho. Súťaže sa nemôžu zúčastniť členovia redakcie.