MORNA spolu s FEEL A CURSE na tripe v Prešove a Poprade

Čerství víťazi slovenského Wacken Metal BattleMORNA si cez víkend zahrajú dvoj-koncert s kapelou FEEL A CURSE z Liptovského Mikuláša. V piatok 23.6. si odkrútia premiéru v Prešove (Wave Klub) a v sobotu 24.6. sa taktiež po prvý krát v histórii postavia na pódium v popradskom podniku Rock Fabrik. Hlavných aktérov na jednotlivých koncertoch podporia kapely ETTERNA (23.6. – Prešov) a GLOOM (24.6. – Poprad)

MORNA (Progressive metal – Nová Dubnica)
https://morna.bandcamp.com/
Kapela ktorá jedinečným spôsobom spája death-metal s melancholickými a atmosferickými pasážami. Dvojkopáky striedajúce metličky, tučné riffy prelínajúce sa do akustických častí a death-metalový growl s čistým vokálom prinášajú poslucháčovi nový uhol pohľadu na metalovú hudbu. V Prešove a Poprade predstavia tvorbu z oceneného albumu Nuisance.

FEEL A CURSE (Death metal – Liptovský Mikuláš)
https://feelacurse.bandcamp.com/
FEEL A CURSE, to sú borci z Liptovského Mikuláša, ktorým to naživo hrá minimálne tak dobre ako na nahrávke. Slovenský death-metalový skvost. Treba vidieť!

GLOOM (gothic/melancholic rock/metal – Sabinov)
https://www.facebook.com/gloomslovakia/

ETTERNA (Melodic metal – Prešov)
http://www.etterna.eu/index.php

FB Event: Morna, Feel a Curse, Etterna – Wave Klub, Prešov / Morna, Feel a Curse, Gloom – Rockfabric, Poprad / vstup: 5€

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame.