DEEZ NUTS sa v rámci európskeho turné zastavia aj v Bratislave

Už 9-ho júla privíta bratislavský Randal club na svojom pódiu hardcore/punk protinožcov DEEZ NUTS, ktorí si aj na Slovensku strihnú jeden koncert, v rámci ich prebiehajúceho letného európskeho turné na podporu ich posledného albumového počinu s názvom Binge & Purgatory, ktorý vyšiel len prednedávnom, konkrétne v apríli tohto roku. Energické kvarteto v zložení JJ Peters – spev, Matt Rogers – gitara, Sean Kennedy – basgitara a Alex Salinger – bicie privezie so sebou do Bratislavy samozrejme aj nejaký ten support.

Najznámejšími zo supportu sú pravdepodobne metal/hardcore/metalcore kanaďania OBEY THE BRAVE, ktorí si pod vedením Alexa Eriana (spev Despiced Icon) zahrali aj na novembrovej bratislavskej edícii Impericon Never Say Die! Tour 2016. Erianovci taktiež oslavujú vydanie nového albumu Mad Season, ktorý im vyšiel 2-ho júna, pod hlavičkou Epitaph Records.

Ďalšími do partie budú hardcore/metalcore úderka spoza veľkej mláky FIRST BLOOD, ktorí taktiež nepatria medzi neznáme zoskupenia, pričom zviditeľneniu kapely v minulosti pomohli aj také mená, ako napríklad Carl Schwartz (ex-Terror, basgitara) a Doug Weber (ex-Terror, gitara). Svojich priaznivcov určite potešia aj skladbami z ich tohtoročného nového veľkého albumu Rules.

Poslednými do štvorlístkovej partie pre bratislavský koncert sú mladá hardcore banda CHASING CHRISTY, pochádzajúca z Havlíčkovho Brodu. Chalani sa dali dokopy v roku 2014, keď vznikli prakticky z trosiek kapely Coca Core Company, no a v tento večer budú celú túto parádu rozbiehať, aj z pozície spoluorganizátorov v spolupráci s Invisible Bridge Agency.

Linky:

https://www.facebook.com/events/1838414416422303/?active_tab=about

https://www.facebook.com/deeznutshardcore/?fref=ts

https://www.facebook.com/obeythebrave/

https://www.facebook.com/FirstBloodRules/?ref=br_rs

https://www.facebook.com/pg/chasingchristyhc/about/?ref=page_internal

 

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame.