Mladšia a staršia krv na Bloodline Open Air fest

Včera sa v Prešove odohrala jedna super akcia no a dnes sa odohrá ďalšia, no tentokrát to bude v Sabinove v Bistre u Ďuriho. Vystúpia moderné spolky ako sú L4ST (PO), Abyss Above (PO) – ako náhrada za Slight Lie, Billy Kellner (BA/SB), Perversity (PO) a I Am The Verdict (BB).

L4ST (Crossover metal):

Táto crossover banda vznikla v roku 2010 a zatiaľ majú von EP Death – Rebirth – Uprising (2014). Chlapci v minulosti mali menšie problémy so zostavou takže teraz v kapele sú len dvaja zo zakladajúcich členov. Uvidíme, čo sa bude diať ďalej. Bude nejaký nový materiál? Necháme sa prekvapiť.

Abyss Above (Deathcore / Downtempo):

Chalani včera v Prešove zorganizovali fakt super akciu, na ktorej vystúpili oni a kapely CruentIria. Abyss Above je deathcore tvrdého a temného kalibru takže sa nemusíte báť, že vás táto muzika sklame. Ich EP Death of God (2016) ponúka tú správnu nálož deathcoreu a modernej brutality. Je sa načo tešiť.

Billy Kellner (Punk, Rock, Metal):

Banda čašníkov a zápasníkov sa dala dokopy v roku 2010 a od tej má na konte niekoľko kvalitných punk/rock/metal pesničiek, ale tvorí ďalej aby ukázala ako sa má správne hrať punk. Tak sa tešme, že čo si pre nás prichystá.

Perversity (Brutal Death Metal):

Bez komentára. Legendárny Perversity z Prešova sú na scéne už úctyhodných 22 rokov a od tej doby majú na konte 5 dlhohrajúcich albumov, 3 demá, 1 výberovku a 1 EP. Ich najnovší počin Idolatry (2017) každého nakope kade ľahšie a ukáže, ako sa má hrať temný death metal.

I Am The Verdict (Metalcore/Deathcore):

Metalcoreisti vznikli v roku 2016 a za sebou už majú debut Welcome To Hatetown (2016). Zároveň sa môžu pochváliť koncertom so Suicide SilenceJinjer, kde hrali ako predkapela a mali slušnú odozvu. Na tohoročnom Bloodline to budú oni, kto bude headlinerom.

 

Vstup: 5€

 

 

Linky:

http://bandzone.cz/likethewater

https://abyssabove.bandcamp.com/

http://bandzone.cz/billykellner

https://perversity.bandcamp.com/

http://bandzone.cz/iamtheverdict

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.