Deathmetalový večer v Trenčíne: Ťahákom budú Holanďania NEOCAESAR

True Death Metal: Neocaesar (NL), Dehydrated (SK), Brute (SK), Cranial Carnage (CZ) 1.10.2017 – Klub Lúč, Trenčín

Holandská death metalová úderka NEOCAESAR, ktorú tvorí štvorica bývalých členov kapely Sinister, vystúpi už čoskoro na Slovensku! Banda má za sebou vydanie debutového albumu „11:11“ vo vlastnej réžii a už v jeseni sa vyberie na malé turné po Česku s kapelou Hypnos, no a ihneď po nej pridáva aj jeden dátum pre fanúšikov zo Slovenska! Ak ste ešte o kapele nepočuli, je na čase to napraviť, napríklad aj prostredníctvom webu SMA. Podporu Holanďanom budú robiť naše bandy Dehydrated, Brute a Cranial Carnage (CZ).

Line-up:

NEOCAESAR (death metal – Holandsko)
https://www.facebook.com/Neocaesar.official/

Majú na konte debutový album, ktorý sa nesie v duchu starých matriálov z oblasti death metalu, tu však špeciálne starých albumov Sinister, pretože komplet zostava NEOCAESAR pôsobila na albumoch „Hate“ a „Bastard Saints„. Táto show bude prvá a zatiaľ jediná na Slovensku v roku 2017.

DEHYDRATED (death metal – Slovensko)
https://www.facebook.com/DEHYDRATED-SK-508638252631204/

Po dvadsiatich rokoch sa na scénu vracia piešťanská kapela DEHYDRATED. Legenda domácich death metalových legiend, v doplnenej zostave okolo Braňa Juráka. Kapela už má nahratý nový album, ktorý bude vydaný čoskoro pod názvom „Resurrection“ na znovuzrodenej značke Immortal Souls Prods.

BRUTE (death metal – Slovensko)
https://www.facebook.com/brute.esdm/

Tretí album „Henchmen“ je v prvom náklade 500ks takmer rozobratý. Steve a jeho družina už dnes funguje v 5-člennej zostave, keď po bubeníkovi prišiel do kapely aj druhý gitarista. BRUTE patria doslova k deathmetalovým skvostom našej scény.

CRANIAL CARNAGE (death metal – Česká republika)
https://www.facebook.com/cranialcarnage.uh.o/

Moraváci Cranial Carnage vydávajú svoj debut taktiež pod značkou ISP. Vyznačujú sa technickejšou formou brutálneho death metalu a tento rok sa predstavili aj na fantastickom festivale Gothoom 2017.

FB Event: Neocaesar /HOL/ + Dehydrated, Brute, Cranial Carnage /CZE/ / vstup: predpredaj 10€ / na mieste 12€

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame.