MANIFEST OF BRUTALITY 6 pozýva do Banskej Bystrice

Dalšie pokračovanie legendárneho MANIFEST OF BRUTALITY, tentoraz s poradovým číslom 6, sa koná 16-ho septembra 2017, opäť raz v Bansko Bystrickom klube TARTAROS. Zostava šiesteho pokračovania sa vykryštalizovala do podoby DARKFALL ( AUT ) – Thrash / Death Metal, ABSTRACT ( SVK ) – Instrumental Metal, PERVERSITY ( SVK ) – Death Metal, RIVER OF TIME ( POL) – Progressive Melodic Metal, PATRIARCHA ( SVK ) – Melodic Death Metal.

Čo na vás teda všetko čaká a čo vás neminie ak prídete? Usporiadatelia z ROCK CLUB TARTAROS a domácej bandy ABSTRACT to vidia nejako takto:

Headlinerom tohtoročného MANIFEST OF BRUTALITY 6 budú harcovníci DARKFALL, ktorí k nám zabehnú z rakúskeho mesta Graz a deň na to si ešte zabehnú cestou domov zahrať v Bratislave. Kapela pôsobí na scéne už viac ako 20 rokov. Odohratých majú nespočet koncertov a do Banskej Bystrice prídu odprezentovať svoj nový album At The End Of Times , ktorý im vyšiel pred pár dňami, 8-ho septembra . Samozrejme nebudú chýbať aj veci z predchádzajúceho albumu Road To Redemption ako aj minialbumov Phoenix Rising alebo Firebreed . Bude to thrash/ deathové peklo!

V poradí druhí sa predstavia domáci inštrumentalisti ABSTRACT, ktorí na tomto koncerte rovno pokrstia svoje najnovšie cd Remembrance , ktoré obsahuje ich prvé dve demá Instrumental emotions 96 a Aestuum II ( MCMXCVIII ) 98 + bonusy z mini cd Symmetry. ABSTRACT majú na svojom konte tri veľké albumy ( Fragmenthea , The Pantomime in Neosolium a Lightheory ), pričom posledný album zaznamenal veľký úspech nielen doma, ale aj v zahraničí . No a kde by bolo lepšie pokrstiť novinku Remembrance, ak nie na domácej pôde? Určite je na čo sa tešiť.

Z východu Slovenska dorazí na akciu dalšia legenda. Tentoraz domácej undergroundovej death metalovej scény a nebude to nikto iný ako PERVESITY z Prešova. Ich posledný album Idolatry je naozaj skvelý a dostáva sa mu veľkej pozornosti aj v zahraničí, no a taká istá bude aj ich show na MANIFEST OF BRUTALITY 6.

Zo susedného Poľska sa prídu predstaviť nováčikovia scény RIVER OF TIME. Kapela je vedená bývalým spevákom známejších RADOGOST Marcinom ´´Velesarom´´ a do Banskej Bystrice prídu predstaviť svoj prvý veľký album Revival, ktorý sa nesie v prog/melodic metalovom štýle. Skúsenosti jednotlivých členov z predošlých rokov pôsobenia na poľskej scéne však poukazujú na ich zohranosť a profesionalitu, čo si budete môcť overiť na mieste.

Celý koncert otvorí mladá krv zo Žiaru nad Hronom, počúvajúca na meno PATRIARCHA a hrajúca zmes melodic death metalu a metal coreu. Dravosť a sila chlapcom určite nechýba a na šestkovom Manifeste to bude určite to pravé sústo na otvorenie tohto metalového maratónu.

 

!! SUPPORT UNDERGROUND OR DIE !!

Časový harmonogram:

19:30 – 20:00 – PATRIARCHA

20:15 – 21:00 – RIVER OF TIME ( PL )

21:15 – 22:00 – PERVERSITY

22:15 – 23:00 – ABSTRACT

23:15 – 00:00 – DARKFALL ( A )

Linky:

https://www.facebook.com/events/1817991845182291/?fref=ts

https://www.facebook.com/rcTARTAROS/?fref=ts

https://www.facebook.com/abstractinstrumental/?fref=ts

https://www.facebook.com/DarkfallMetal/?fref=ts

https://www.facebook.com/perversityband/?fref=ts

https://www.facebook.com/RiverOfTimeOfficial/?fref=ts

https://www.facebook.com/PatriarchaOfficial/?fref=ts

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.