Liptov postihne metalová apokalypsa v podobe kapiel Dehydrated, Thorwald, Bloodcut a Ratimor

Anthems of Apocalypse vol. 4: Dehydrated (SK), Thorwald (SK), Bloodcut (SK), Ratimor (SK) 14.10.2017 – Riders klub, Liptovský Mikuláš

V sobotu 14. októbra sa V Liptovskom Mikuláši uskutoční štvrté pokračovanie koncertov pod názov „Anthems of Apocalypse„. Pódium v miestnom Riders klube si tentokrát podmania štyri kapely zo Slovenska.

Line – up:

DEHYDRATED (death metal – Piešťany)
https://www.facebook.com/DEHYDRATED-SK-508638252631204

Po dvadsiatich rokoch hibernácie sa k životu prebralo piešťanské monštum DEHYDRATED. Slovenská deathmetalová legenda v doplnenej zostave okolo Braňa Juráka má už nahratý nový album, ktorý bude vydaný čoskoro pod názvom „Resurrection“ . Novinku uvedie na svetlo sveta znovuzrodené vydavateľstvo Immortal Souls Productions.

BLOODCUT (death metal – Martin)
https://www.facebook.com/Bloodcut

Ďalšou death metalovou bandou na súpiske sú BLOODCUT. Martinské trio zahrá v plnej dĺžke svoj debutový album „The Old Cemetery Stories“ ,ktorý vyšiel v apríli tohto roku pod hlavičkou českého vydavateľstva Support Underground. Ak obľubujete hnilobou páchnuci death metal starej školy, určite si prídete na svoje.

THORWALD (grindcore – Košice)
https://www.facebook.com/Thorwaldgrind

Nespútanú dávku energie, živelnosti ale aj humoru so sebou prinesú grinderi THORWALD. Košická formácia vznikla v roku 1999 a môže sa pochváliť splitkom s francúzskym goregrindovým valcom PULMONARY FIBROSIS, mini-albumom „Čiernobiele Prasa“ (2013) a najnovšie aj prvým dlhohrajúcim albumom „Kolízie Systému“ (2016).

RATIMOR (thrash metal – Ružomberok)
https://www.facebook.com/ratimorRTMR/

Metalový večer odštartuje svojím rezkým thrashom kapela RATIMOR. Chalani už majú za sebou prvé koncerty v rodnom Ružomberku a tak nastal čas aby sa ukázali aj v neďalekom Mikuláši.

FB Event: Anthems of Apocalypse vol.4 / vstup: 3€

Promo text: Michal Pivko

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame.