ABSTRACT A HOSTIA ŠTARTUJÚ SLOVENSKO-RUMUNSKÉ MINITURNÉ

Naši poprední inštrumenálno/metaloví ABSTRACT opäť raz nezvládli nečinne sedieť doma na zadku a pripravili pre svojich hostí domáce miniturné, ktoré sa ponesie v znamení slovensko-rumunského priateľstva. Na pódiách v Bratislave, Poprade a Košiciach sa predstavia SYN ZE SASE TRI ( Transilvanian Black/ Death Metal, Rumunsko ) ABSTRACT ( Instrumental metal, Slovensko ) a MALPRAXIS ( Brutal Death Metal, Rumunsko )

V piatok 22-ho septembra zavítajú do bratislavskej Fugy po dlhšej dobe opäť transilvánski bojovníci SYN ZE SASE TRI, aby v rámci THE ELDER GOD TOUR 2017 prišli predstaviť svoj nový, v poradí už štvrtý album, s názvom Zăul Moș. Kapela pôsobí na scéne už 10 rokov a za túto dobu si stihla vybudovať slušné renomé, nielen doma v Rumunsku, ale aj v okolitých krajinách. Možete sa tešiť na skvelú show plnú atmosféry, kulís, brnenia a výpravných ság .

Ako druhý medzičlánok poradia sa predstavia naši domáci inštrumentalisti ABSTRACT. Kapela, ktorá sa radí už medzi legendárne spolky na slovenskej scéne, príde do Bratislavy tentoraz odprezentovať svoj zatiaľ posledný album s názvom Remembrance, ktorý bol vydaný 20 júla tohto roku, takže je ešte pomerne horúci. Tento album je pripomienkou na ich staré demáčové obdobie ešte z 90-tych rokov a odznejú tak aj skladby staršieho dáta . Samozrejme v programe nebudú chýbať ani ich známe veci zo súčasnosti . Určite to bude zaujímavé vystúpenie .

Celý koncert otvoria rumunskí brutal death metalisti MALPRAXIS. Kapela pochádzajúca z mesta Cluj Napoca pôsobí na scéne od roku 2009 a na svojom konte má jedno EP Forensickness a CD Gutted In Gluttony. Surová energia a prepracovaná technika je poznávacím znamením tejto úderky a tak hneď od začiatku koncertu príde poriadny náter! Ako sami vravia : We are what we are listening to, we are death metal heads – because death metal is more than music, death metal is a lifestyle.

Tá istá zostava si to strihne na pódiu 24-ho septembra v košickom Colloseum clube ( doporučujeme sledovať v akom stave je prerábka pódia v klube, keďže aj Immolation sa z tohto dôvodu presúvaju do Humenného ), pričom deň predtým, 23-ho septembra v Rock Fabric v Poprade pribudne do programu ešte jedna kapela. Celý popradský koncert otvorí domáca drtička SURGERY, ktorá si pomaly buduje na slovenskej scéne výborne meno . Na svojom konte majú zatiaľ album s názvom Descent . No a tento rok by sme sa vraj mali dočkať už aj jeho nasledovníka v podobe novinkového albumu. Takže na koncerte určite odznejú aj nejaké tie pripravované nové pecky .

ABSTRACT vás teda všetkých s radosťou pozývajú na ich tri koncerty do klubov v Bratislave, Poprade a Košiciach, kde sa predstavia s rumunskými kapelami SYN ZE SASE TRI a MALPRAXIS. Vidíme sa priatelia!!! Vstup je ľudových 6-7 eur.

Linky:

https://www.facebook.com/events/122950981676696/?fref=ts

https://www.facebook.com/events/1959679550970173/?fref=ts

https://www.facebook.com/events/697598857117608/?fref=ts

https://www.facebook.com/synzesasetri.ro/?fref=ts

https://www.facebook.com/abstractinstrumental/?fref=ts

https://www.facebook.com/Malpraxis-175517332488059/?fref=ts

https://www.facebook.com/Surgery.Poprad/?fref=ts

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.