Prešov pod vládou veselosti a melanchólie

Už túto sobotu sa na východe v Prešove uskutoční koncert plný melódií, emócií, melanchólie a veselosti v podaní tria Gloom (Prešov), Eufory (Martin) a Thunderbell (Košice). To všetko sa bude odohrávať v klube Wave na Hlavnej ulici 121. Z týchto melodických odnoží metalu si určite každý príde na svoje, takže si túto veselo smutnú akciu nenechajte ujsť a príďte sa zabaviť.

 

Gloom (Gothic Metal/Rock):

Táto staronovinka je tým správnym liekom na zlú náladu. Jej muzika vás zavedie až do tých najtajomnejších kútov melanchólie a dá vám za pravdu, že svojím novým albumom Catharsis si zaslúži miesto na metalovej/rockovej scéne.

 

Eufory (Heavy/Power Metal):

Táto banda z Martina, ktorá v minulosti začala ako tribute skupine Def Leppard zavíta, aby pripomenula svoj posledný album Flying Island Eufory (2015) a možno aj predviedla nejaké tie nové melódie.

 

Thunderbell (Heavy Metal):

Kapelka vznikla len minulý rok, nemá na konte žiaden album, na Bandzone.cz je len skladba Fallen Empire… Rising Dust – ako ukážka, čo banda dokáže to úplne stačí. Texty Thunderbell sú zamerané na slovanskú pohanskú mytológiu a hudby je inšpirovaná prevažne z old-school metalom a folkom.

 

Harmonogram:

Thunderbell: 19:00 – 19:40

Eufory: 20:00 – 21:00

Gloom: 21:30 – 22:30

 

Vstup: 3€

 

 

Linky:

www.gloom.sk

https://gloomsk.bandcamp.com/

www.eufory.sk

https://eufory.bandcamp.com/releases

www.bandzone.cz/thunderbell

 

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.