ANIME TORMENT, STERCORE a KILLCHAIN prevetrajú klubové pódiá!

Posledné septembrové dni prinesú tri zaujímavé kapely na dvoch koncertoch. O klubové pódia sa podelia ANIME TORMENT, STERCOREKILLCHAIN. Prvá akcia sa bude konať v piatok 29-ho septembra v Matrix clube v Kanianke a deň na to, 30-ho septembra, bude identická zostava sťahovať fanúšikov z kože v klube Nové Korzo v Ružomberku.

KILLCHAIN pripravujú zbrusu nový album! Košičania sú stále zverskí a plní bolesti. Ich riffy, ktoré dokážu nabiť do ľudí pod pódiom sú rýchle, choré a vybuchujúce. Po akcii v Kanianketak v Ružomberku dobre známa kapela bude opäť vlastným potom krstiť korzársku dlažbu !

STERCORE, ktorým je pripisovaná lokalita PD, nahrali nový album, ktorý bude vydaný pod  značkou Slovak Metal Army ešte tohto rok. Keďže pôjde o špecifickú limitku v podobe balenia LP/CD, tak to čakanie je trochu dlhšie, no všetci vieme, že na takúto kvalitu sa oplatí počkať. STERCORE sú bombou v oblasti extreme music a tešia sa obľube nielen doma, ale aj za hranicami. Ich živelná produkcia nenechá nikoho len tak nečinne stáť a tak ako v Matrix clube v Kanianke, tak aj deň na to v Novom Korze sa očakáva totálny moshpit!

ANIME TORMENT, death metalisti z českých Litoměříc prezentujú modernejšie poňatie tejto hnilobnej kultúry. Pod pódiom tak bude opäť vytvorené jazero čriev, zvratkov a krvi, v ktorom zaplávať si je povinnosťou. Riffy týchto hrdlorezov dokážu byť ťažké a páliť ako taviace sa železo! Ak ich nestihnete v piatok v Kanianke, nenechajte si ich ujsť v sobotu v Ružomberku!

Na akciu v Kanianke je vstup ľudové 3 euríčka a sobotňajší koncert v Ružomberku si máte možnosť užiť dokonca zdarma, v rámci sponzoringu klubu Nové Korzo a vydavateľstiev Slovak Metal ArmyImmortal Souls Productions!

Linky:

https://www.facebook.com/events/1935228300033452/?fref=ts

https://www.facebook.com/events/725174667665712/?fref=ts

https://www.facebook.com/animetorment/

https://www.facebook.com/Stercore-141362916060992/

https://www.facebook.com/killchainmetal/?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/Matrix-Club/154269188063580?fref=ts

https://www.facebook.com/Nov%C3%A9-Korzo-222587293012/?fref=ts

https://www.facebook.com/slovakmetalarmy/?ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/ImmortalSoulsProductions/?fref=ts

http://www.slovakmetalarmy.sk/

http://www.immortalsouls.sk/

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.