Revenge Division zvesili vlajku

Minulú stredu museli fanúšikovia považskobystrickej kapely REVENGE DIVISION čeliť nepríjemnej správe – kapela oznámila úplné pozastavenie svojej aktivity. Takže ak ste sa tešili na koniec decembra v Apolle v PB, kde mali už takmer tradične zahrať, musíte si spraviť iný plán. Oficiálne ukončenie znie takto:

„Ahojte všetci. Najbližšia správa nie je zrovna najpríjemnejšia a nie je príjemné ani ju písať, prejdime rovno k veci.

Na najbližších koncertoch ktoré sme mali odohrať v Banskej Bystrici, Žiline a doma v Považskej, sme účasť zrušili. Na neurčité obdobie nebude možnosť vidieť Revenge Division naživo.

Aktuálna situácia nám neumožňuje či už koncertovať alebo venovať sa RD v plnej zostave, takže úplne pozastavujeme aktivitu.

Ďakujeme všetkým za podporu ktorú ste nám prejavili po vydaní druhého albumu, za všetky pozitívne reakcie a komenty. Veľmi si to vážime. Ďakujeme za obrovskú podporu nášmu labelu Slovak Metal Army a Ďurovi Harínovi, Michalovi Roháčovi, Alexovi Hricovovi a všetkým ostatným zinom a portálom.

RD“

Nám ostáva už len dúfať, že to nie je natrvalo a chalani nás ešte potešia svojou dravou, energickou, melódiami a chytľavými refrénmi prešpikovanou hudbou.

Ak ich nepoznáte, tak to treba napraviť! Všetko potrebné nájdete na linkoch nižšie a ak máte čas, pustite si tento vynikajúci song s rovnako skvelým klipom hneď teraz!

Môj osobnejší komentár na túto udalosť si môžete prečítať tu.

Linky:

https://www.facebook.com/revengedivision/

http://bandzone.cz/revengedivision

https://www.youtube.com/user/RevengeDivisionSK

 

Sledujte nás aj na FacebookuInstagrame.

.