Nitra bude čeliť bombardovaniu!

V sobotu 11.11.2017 otvorí svoje brány pre koncertuchtivých aj nitriansky klub Mariatchi. Akcia bude prešpikovaná corom (crust, grind, noise) a samozrejme nebude chýbať ani starý dobrý death metal. Vstupné je len 4 eurá, ale vezmite si viac, Slovak Metal Army tiež predostrie svoju ponuku.

Paľbu okolo 20. hodiny odštartuje onion terrorist commando SEDEM MINÚT STRACHU, zahltia vaše ušné bubienky svojím podaním noise coru. Takých na SK moc nemáme, tak si ich treba pozrieť!

Druhí v poradí budú stropkovskí grinderi GRINDING JESUS BROTHER, album ešte vonku nemajú, ale veci z neho nájdete na ich bandzone stránke (link nižšie). Napočúvať, až viete do rytmu tancovať!

Tretím zoskupením sú BLACKMAIL z Budapešti, odkiaľ so sebou prinesú svoj svižný crust core, pri ktorom sa nedá pokojne stáť. Vypočujte si ich album Sound Of Death z minulého roka a presvedčíte sa sami!

Pokračovať sa bude na grindcorových vlnách – pozdraviť prídu aj ABORTION, ktorí v auguste pustili von 3 songy z pripravovaného albumu All You Need Is Hate, ktorý práve 11.11. vylezie na temnotu sveta pod hlavičkou Slovak Metal Army, tak podporte kapelu, album kúpte a isto vám ho radi aj počmárajú!

Akciu s gráciou ukončia starí známi – a najmä znovuzrodení –  DEHYDRATED. Core nahradia poctivým death metalom a predstavia vám svoj nový album Ressurection, ktorý vyšiel tento rok v spolupráci s Immortal Souls Productions. Máte sa na čo tešiť, nikam zo štýlu nevybočili a sekajú ako mladíci – však posúďte sami!

Udalosť: https://www.facebook.com/events/148705569055076/

Line-up:

SEDEM MINÚT STRACHU (noise core)

https://sedemminutstrachu.bandcamp.com/

GRINDING JESUS BROTHER (grind)

http://bandzone.cz/grindingjesusbrothers?at=info

BLACKMAIL (crust core HU)

https://blackmailcrust.bandcamp.com/

ABORTION (grindcore)

https://www.facebook.com/abortiongrindcore/

DEHYDRATED (death metal)

https://www.facebook.com/DEHYDRATED-SK-508638252631204/

 

 

Sledujte nás na FacebookuInstagrame.