Celestial Help Fest už túto sobotu!

Ako po iné roky, aj tento sa môžeme tešiť na obľúbený Celestial Help Fest, ktorý vypukne už túto sobotu! Jeho nezmenenou pointou bude vyzbieranie peňazí na nákup lekárskeho vybavenia pre detské oddelenie v Bánovciach nad Bebravou. Ak chcete pomôcť deťom, aj keď sa festivalu nezúčastníte, organizátor festivalu Hoyas Attack (ATTACK OF RAGE, DEPRESY) ponúka možnosť prispieť dobrovoľným príspevkom na účet SK54 8360 5207 0042 0170 6198 a do poznámky treba uviesť C.H.F. Veríme, že pomôžete, či už účasťou alebo príspevkom, táto vec naozaj stojí za plnú podporu!

Čas medzi kapelami môžete stráviť aj obzeraním a najlepšie aj nakúpením nejakého toho merchu a inej ponuky od kapiel a aj od predajcov, ktorých tam nebude málo – Forensick Music, Lecter Music, Bizzare Leprous Prod., Slovak Metal Army, Nohaté tenisky, Metal-Age, HMVP.  Prví dvaja menovaní zabezpečili pre prvých 66 platiacich darček v podobe CD. Okrem tohto príjemného bonusu si môžete zakúpiť aj čiapku s logom festu, jedná sa o limitovanú edíciu, tak neváhajte! Zisk z predaja sa priráta k sume pre detské oddelenie.

Nakúpiť si môžete aj lístky do tomboly, ktorej ceny sú naozaj lukratívne – môžete vyhrať vstupy na legendárne festivaly ako Brutal Assault, Obscene Extreme, Gothoom, Flesh Party, TOHC Fest Music a k tomu tričká a CDčká. Poriadne lákavé nie?

Hudobné zážitky nám poskytne 9 kapiel a otvárať fest bude o 15:30 folk-punkový pesničkár DÁŠA FON FĽAŠA svojím špeciálnym akustickým setom.

http://dasafonflasa.bandcamp.com/

Line up + časový harmonogram:

16:15 RAVENARIUM – 20 rokov hrajúca progresívna black-deathová úderka, inak opisujúca svoj štýl ako raven´n´roll.

https://www.youtube.com/user/ravenarium/videos

17:00 RUST2DUST – známi Bratislavčania, radiaci sa k alternative metalu, výhercovia súťaže Wacken Metal Battle SK 2012.

http://www.rust2dust.sk/

18:00 PUNKREAS – známi punkeri z Moldavy nad Bodvou, ich svižná hudba je prešpikovaná hnevom na spoločnosť.

http://bandzone.cz/punkreas?at=info

19:00 RAMCHAT – ďalšie zvučné meno slovenskej scény, privezú so sebou melodický death/black metal inšpirovaný Slovanmi.

https://www.facebook.com/ramchatband/

20:00 GRAYSCALE SEASON – až zo Švédska si k nám príde zahrať táto mladá, dravá kapela hrajúca agresívny mix metalu s deathcorom, k čomu si primiešali aj alternatívne vplyvy a vytvorili si tak svoj zvuk.

https://www.facebook.com/pg/GrayscaleSeason/

21:00 MINORITY SOUND – zastúpia u nás pražskú scénu, zaplnia priestor svojím industrial/cyber metalom.

https://www.facebook.com/pg/minoritysound/

22:00 HYPNOS – túto death metalovú mašinu ani netreba predstavovať, patria k najznámejším menám na našej scéne a rešpekt majú aj v zahraničí. Dnešným dňom začína ich slovenské promo turné k novému albumu The Whitecrow.

https://www.facebook.com/HypnosCZ/

23:15 ADACTA – rozprúdiť krv a nejaký ten mosh príde aj táto kapela z Bratislavy, drtiaca nástroje na vlnách hardcore/crust/metal/punku.

https://www.facebook.com/pg/adactaband/

00:15 MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY – bodku za hudobnou časťou večera urobia títo grinderi, ich spojenie death metalu s grindom a HC nedovolí nikomu len tak postávať, tak sa na záver poriadne zabavte!

https://www.facebook.com/pg/MincingFuryOfficial/

Udalosť: https://www.facebook.com/events/1523185811073167/

 

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.