Nad Bratislavou sa sťahujú gutturálne mračná!

Už túto sobotu sa v bratislavskom Randali rozbesní gutturálny masaker – Possonium Death Fest. Svoje brutal death metalové umenie prevedie 6 kapiel, ktoré sa s vami nebudú hrajkať, ale rozsekajú vás na kusy! Netreba sa však báť, po koncerte sa (možno) poskladáte dokopy. Takže pokiaľ vám imponujú poriadne growly a smrtiace riffy, doplnené o vražedné tempo bicích, nesmiete tu chýbať!

Ako prví budú o 18.00 na vás z pódia chrliť svoju chorobnú brutalitu CONGENITAL ANOMALIES z Prahy, ktorým v marci vyšiel album Misconception, ktorý vás zhodí zo stoličky a praští o stenu!

https://www.facebook.com/congenitalanomalies/

O 18:50 vylezú na pódium REALMS OF CHAOS z Banskej Bystrice, ktorí vám ukážu, ako to vyzerá v ich ríši chaosu – a verte mi, bude to poriadne neľútostné a surové. Pripravte sa na násyp brutality, chaosu a zvieracej temnoty – https://soundcloud.com/martinus-sukhoi – tu si môžete vypočuť, čo vás čaká.

https://www.facebook.com/pg/RealmsOfChaosSVK/

Od 19:40 bude priestor pred fanúšikmi patriť bratislavským FROZEN BLOOD, predošlé besnenie schladia svojím mrazivým blackened death metalom, nedajte sa však oklamať – ich ostré tempá sa vám poriadne zarežú do hláv!

https://www.facebook.com/FrozenBloodBand/

O 20:40 predstúpi legenda slovenskej zvrátenej scény – SANATORIUM! Meno majú dlhé roky aj v zahraničí a niet sa čo čudovať – ich značka guttural brutal sickness vám dokonale vykope z hlavy všetko, čo tam máte! Navyše koncertujú pomenej, takže jednoznačne treba túto príležitosť využiť.

https://www.facebook.com/SANATORIUMbrutal/

Ďalší na rade o 21:35 sú prosebníci z Nemecka – BEGGING FOR INCEST – okrem brutal death metalu so sebou prinesú aj závan deathcoru. Nevyhnutná povinnosť pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú do podlahy zadupávajúci slam a prasiatka.

https://www.facebook.com/beggingforincest/

Prechádzku gutturálnym peklom zakončia monštrá z  EPICARDIECTOMY o 22:40 v podobnom štýle – prejdú vás svojím beštiálnym buldozérom a zasypú poriadne ťažkým slamom, aby ste sa len tak nemohli pozbierať. Ak to dokážete, tak párty do rána! Či nie? 😉

https://www.facebook.com/epicardiectomy

Udalosť: https://www.facebook.com/events/258768091233637/

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.