Všetky havrany zajtra do Randalu!

Zajtrajšok sa bude niesť v znamení osláv, okrem študentov kade tade sa bude oslavovať aj v Randal Clube – 17.11. sa pred 20. rokmi narodila bratislavská banda RAVENARIUM a všetkých vás pozýva! Začiatok akcie je naplánovaný na 20.00, priniesť si treba hlavne 6e na vstup a tešiť sa môžete okrem oslávencov aj na 3 ďalšie kapely.

RAVENARIUM si pripravili špeciálnu show – setlist bude špeciálne na túto príležitosť predĺžený, zaznejú ako najstaršie tak aj najnovšie skladby, objavia sa dokonca  bývalí členovia, ktorí si čo to na pódiu odohrajú a zaspomínajú si tak na svoje havranie časy. K najnovším kúskom zatiaľ patrí skladba nahratá minulý rok, kedy prebiehalo testovanie novej zostavy a pripravoval sa comeback – BiggTime.

Zagratulovať príde aj slovenská death metalová mašina, ktorá usilovne brázdi pódia, kde môže – ABORT TO BE BORN. Pripraviť na koncert sa môžete počúvaním ich albumu Misanformic z minulého roka

Predviesť sa prídu aj dve švédske kapely – jednou z nich je GRAYSCALE SEASON – poriadne nadupaná kapela, ktorej deathcore mixnutý s DM a HC rozpráši Randal ako domček z kariet. Však posúďte sami.

A DEAD TREE DOESN´T TALK sú druhou švédskou kapelou, čo si k nám príde zabrnkať a to v rytme metalcoru – neboja sa ani melódií, ani poriadne ťažkých riffov. Najnovšou nahrávkou je singel Cyanide, vyšiel začiatkom novembra.

Line-up:

RAVENARIUM (black/death fusion – raven´n´roll)

http://www.facebook.com/ravenarium

ABORT TO BE BORN (death metal)

https://www.facebook.com/AbortToBeBorn

GRAYSCALE SEASON (deathcore/metal SWE)

https://www.facebook.com/GrayscaleSeason

A DEAD TREE DOESN´T TALK (metalcore)

https://www.facebook.com/Adeadtreedoesnttalk

 

Udalosť: https://www.facebook.com/events/135659927166002/

 

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.