Brutal Assault hlási nové prírastky!

Včera sme na fb stránke Brutalu dostali za úlohu vyriešiť krížovky, ktoré nám odhalili mená ďalších kapiel, ktoré sa pridávajú do lineupu – dnes sú oficiálne potvrdené!

Taakže o koho ide? Na zoznam pribudli legendy brutal deathu DYING FETUS – kto ich nepozná, akoby ani metal nepočúval – hrajú síce len v trojici, ale o to brutálnejšie! V lete im vyšiel album Wrong One To Fuck With – nájdete aj na Spotify a potom môžete pokračovať v celej diskografii, o prešpikovanie uší máte postarané!

https://www.facebook.com/DyingFetus/

Ďalší prírastok nebude merať ďalekú cestu – z Poľska prídu prehovoriť svojím „Voice of Unholy Blasphemy“ ancikristi HATE! Naposledy im vyšiel album Crusade: Zero – ak túžite po prechádzke temnotou, tu je Valley Of Darkness!

https://www.facebook.com/HATEOFFICIAL/

Pre thrash metalistov sú pripravení maniaci HIRAX! Nezastaviteľné tempá, šialené riffy – ak sa budete chcieť poriadne vyblázniť v moshpite, táto kapela je pre vás ako stvorená!

https://www.facebook.com/pg/HIRAXOfficial/

Na zoznam sa zapisuje aj avantgarda DIABLO SWING ORCHESTRA – ich žáner sa len ťažko definuje, okrem metalu u nich nájdete aj jazz, swing, klasiku podtrhnutú sopránovým hlasom a to všetko zabalené v unikátnej show, kedy neviete, aký štýl tanečnej zábavy zvoliť! Však posúďte sami a nenechajte si ich ujsť – stojí to zato!

https://www.facebook.com/diabloswingorchestra/

Až z Austrálie dovezú svoju show NORTHLANE, takže aj metalcoristi si prídu na svoje! Aktuálne majú vonku album Mesmer – ak ste nepočuli, určite si pustite – má to všetko, čo metalcore potrebuje!

https://www.facebook.com/northlane/

Ďalší core bude trochu brutálnejší – na temných krídlach deathcoru doletia slovutní CARNIFEX! Doteraz mi v hlave zaznieva ich predošlé vystúpenie na BA – ak aj nie ste fanúšikmi deathcoru, túto formáciu nie je možné nemať rád, ich koncerty sú vždy dokonalou ukážkou  temnoty a precízneho prevedenia našlapaných songov – takže si ich určite zapíšte na zoznam kapiel, ktoré chcete na BA vidieť! A ak ste ich fanúšikmi ako ja, v marci prídu na Slovensko! Sledujte teda aj ich aj našu stránku pre podrobnosti.

https://www.facebook.com/CarnifexMetal/

Súpiska pokračuje opäť corovým naladením – tentoraz prídu moshpit rozprúdiť hardcoroví COUNTERPARTS! Ak nepoznáte, určite si pustite – nabijú vás neuveriteľnou energiou!

https://www.facebook.com/counterpartsband/

Zatiaľ posledná oznámená kapela rovnako pláva na vlnách hardcoru – z Belgicka prídu NASTY!
V septembri vydali album Realigion – poriadne rázny album – môžete si ho vypočuť aj na YT.

Súpiska sa nám utešene rozširuje – ak nemáte lístok, neváhajte, bude to opäť nezabudnuteľné!

Viac info nájdete na stránkach BA a na udalosti:

https://www.facebook.com/brutalassault.cz/

http://brutalassault.cz/cs/

https://www.facebook.com/events/1968188413455429/

 

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.