ROAM & STAND ATLANTIC v Bratislave!

Tvoja Matka Booking si pre nás na zajtra prichystali svižnú rockotéku – vo Fuge sa predstavia dve pop/punk/rockovo naladené kapely – ROAM z UK a STAND ATLANTIC z Austrálie! Dnes ešte fičí predpredaj za 9e, na mieste si od vás vypýtajú 12e.

Akciu otvorí o 20.00 mladá, trojčlenná kapela, na čele so sympatickou speváčkou Bonnie Fraser. Tešiť sa môžete na dravý pop/rock/punk, kritikmi prirovnávaný k populárnej kapele PARAMORE a ich ranej tvorbe. Nedávno im vyšlo debutové EP Sidewinder, ktoré vo Fuge predstavia v plnej paráde a naladia publikum na tú správnu vlnu.

Viac: https://www.facebook.com/StandAtlantic/

A headlinermi tohto koncertu – a celkovo tohto ich prvého európskeho turné vôbec – sú Briti ROAM! Kapela pochádza z anglického mesta Eastbourne, vznik sa datuje do roku 2012 a svoju tvorbu zameriavajú na britský pop/punk. Na konte majú 3 EPčka – No Common Ground – 2012, Head Down – 2013 a Viewpoint – 2014. Už sa však môžu pochváliť aj klasickými CDčkami – debutové nesie názov Blackbone a vyšlo minulý rok pod hlavičkou Hopeless Records – poznať ich môžete vďaka spolupráci s takými menami ako SUM 41 či NEW FOUND GLORY. S druhými menovanými dokonca odohrali turné! S druhým albumom sa poponáhľali, vonku je od 13.10.2017, pomenovaný je Great Heights & Nosedives. Práve s ním sa rozhodli vydať na cesty naprieč Európou, takže ak máte radi osvieženie v podobe melodického pop/punku, neseďte doma, kúpte lístok a zabavte sa aj v utorok, netreba len cez víkend. 🙂

Viac: https://www.facebook.com/roamuk/

Udalosť: https://www.facebook.com/events/166398750593899/

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.