NIGHTWISH oslavuje 20 rokov na scéne, do Bratislavy prinesie megašou a najväčšie hity

The Decades: World Tour 2018: Nightwish (FIN) + special guests 13.11.2018 – Incheba Expo, Bratislava

Fínska legenda NIGHTWISH oslávi 20 rokov na scéne a s výnimočným programom zavíta aj na Slovensko. Najväčšie hity a dosiaľ nevídaná celovečerná megashow vypukne 13. novembra 2018 v Incheba Expo Arene v Bratislave. Vstupenky sa začnú predávať exkluzívne v sieti LISTOCHECK.SK v stredu 29. novembra o 10:00 hod. Koncert, ktorý bude zároveň oslavou štvrtých narodenín Rádia Anténa Rock, prinesie aj špeciálneho hosťa. Jeho meno zatiaľ zostáva záhadou.

V roku 1996 nahral Tuomas Holopainen demo s tromi skladbami, čo bol prvý krok k nahrávacej zmluve pre jeho vtedy celkom novú kapelu NIGHTWISH. O dvadsať rokov neskôr má na konte viac ako 2000 koncertov a vyše 8 miliónov predaných albumov. Také jubileum si zaslúži poriadnu oslavu! NIGHTWISH v marci 2018 vydajú dvoj-CD s najväčšími hitmi a nasledovať bude 9-mesačné svetové „The Decades: World Tour 2018

Okrem všetkých hitov a naozaj veľkolepej šou sľubuje kapela aj množstvo prekvapení. Slovákov môže tešiť aj vzácny fakt, že v zozname svetových metropol v rámci turné svieti aj Bratislava a tak sa v utorok 13. novembra 2018 v bratislavskej Incheba Expo Arene rozprúdi narodeninová párty, ako sa patrí.

Vstupenky tu: listocheck.sk/detail/nightwish

FB Event: Nightwish Decades TOUR 2018 / Bratislava

Zdroj: Tlačová správa

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame.