Na východ mieri melodická smršť!

Východ, zbystri pozornosť! Neseďte dnes len tak na pive, ale zamierte pred 19:00 do Metro Baru v Prešove, kde okrem porcie vynikajúcej hudby a neodmysliteľnej zábavy dostanete aj welcome drink! A to všetko len za 3 eurá – takže neváhajte a podporte úsilie organizátorov!

Momentálne je už všetko pripravené k vašej spokojnosti a ak vás napadne hlad, ponúkať sa bude dokonca aj šmakózny guľáš! Neviem ako vy, ja by som porciou teda nepohrdla.

Pre vaše uši sú pripravené 4 kapely prevažne melodického zamerania, ozdobené pôvabnými metalovými dámami. Nielen váš žalúdok, ale aj oči a uši budú priasť blahom.

Taakže o koho ide?

O 19ej rozbehne akciu kapela SLIGHT LIE – nazývajú sa arrogant metalom, pôvodne mali v zostave speváčku, jej rolu však prebral spevák Peťo. Ak ste zvedaví, ako takýto metal znie, o siedmej čakajte pod pódiom a zatiaľ si pustite ich song – Slight Lie!

Zvyšok nájde tu – https://soundcloud.com/user-696256935 a lajk kapele dáte tu – https://www.facebook.com/pg/SlightLie/

O 20:00 sa barom rozoznie symphonic metal v podarí známych SINNERS MOON! Ak ste ich ešte nevideli, robíte chybu a tú treba jednoznačne napraviť! N čele stojí talentovaná speváčka Simona, ktorej melodický hlas je popretkávaný growlom – fanúšikovia štýlu beauty & the beast si prídu na svoje. Vonku majú nové CD Beyond The Stars , kde im hosťoval aj Tony Kakko z obľúbenej kapely SONATA ARCTICA!

https://www.facebook.com/pg/sinnersmoonband/

http://bandzone.cz/sinnersmoon?at=news

http://sinnersmoon.com/

O 21:00 sa na pódium postaví kapela, ktorá sa tiež môže pochváliť krásnou speváčkou – TEZAURA! Táto melodická formácia z Brna má na svojom konte 2 výborné albumy, jeden ešte čerstvý z minulého roka. Tešiť sa môžete na skvelú show – aj na tejto stránke si dávajú záležať!

https://www.facebook.com/TezauraOfficial/

http://bandzone.cz/tezaura?at=info

Súpisku uzatvárajú WITHIN SILENCE, o 22ej rozprúdia krv nadšením svojím energickým power metalom! Koncom októbra im vyšiel nový album Return From The Shadows, ktorý sprevádza aj nový klip Heroes Must Return – kapela útočí na sluchovody plným nasadením! Na akcii si určite budete môcť tento kúsok aj zakúpiť, podporíte tak aj kapelu aj svoj hudobný vkus. 😉

https://www.facebook.com/withinsilenceband/

http://bandzone.cz/withinsilence?at=news

https://within-silence.com/

Udalosť: https://www.facebook.com/events/360778704363855/