Piatkový randál v Randal Clube!

Už tento piatok 8.12. si to do bratislavského Randalu namieria 3 skvelé kapely! Začiatok akcie je naplánovaný na 20.00 a vstup je len 5eur – samozrejme potom pokračovanie do rána bieleho (alebo čierneho – predsa len je december) ako sa na to pravú rockovo/metalovú veselicu patrí!

Na koho sa môžete tešiť?

Po mnohých peripetiách a rozpade v roku 2013 ohlásila na jar minulého roka comeback alternative post nu-metal hrajúca kapela HEAD2DOWN – minimálne speváka určite poznáte vďaka jeho účinkovaniu v nezabudnuteľnom KORN SK REVIVAL (a nielen tam). Po menších zmenách v zostave nelenili a začali sa venovať príprave nového materiálu – prednedávnom sme dostali echo, že nový, v poradí tretí album je na 99% hotový! Ak ste zvedaví na nové skladby, na koncerte nesmiete chýbať!

https://www.facebook.com/HEAD2DOWN/

http://bandzone.cz/head2down

Ďalšie novoty prídu v podobe kapely UNDERDOSE – momentálne sú tiež ponorení do práce na novom album (aj videoklipe) a niečo z neho zaznie aj na koncerte. Štýlovo sa zaraďujú ku progressive grunge – neženú sa však za komerčným úspechom, ale ide im predovšetkým o vyjadrenie samých seba a svojich postojov k životu. Pripraviť na koncert sa môžete ich split-LPčkom Dose Of Mud, vďaka ktorému boli nominovaní v kategórii Objav roka 2012 (Radio_Head Awards – Rádio FM).

Underdose Live@Studio Teaser

Posted by Underdose on 20. apríl 2014

 

https://www.facebook.com/UnderdoseSK/

http://bandzone.cz/underdose?at=info

Do tretice tu máme bratislavskú kapelu MIND THE GAP – alternatívni rockeri, ktorí rovnako poprechádzali nejakými tými zmenami v zostave a comeback v plnej sile hlásia od 2015 – tiež začali hneď poctivo makať a o rok na to im vyšiel album Equinox. Na vavrínoch však nezaspali – na skúšobni to znovu vrie novinkami! A určite vám ich predstavia aj na tomto koncerte.

https://www.facebook.com/MindTheGapSVK/

http://bandzone.cz/mindthegapband?at=info

 

Takže šup šup – support underground!!

 

Udalosť: https://www.facebook.com/events/307509439735026/

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.