Každoročná spomienka na Chucka Schuldinera už zajtra!

Tak a je to tu – rok sa nám pomaly blíži ku koncu a s tým prichádza aj obľúbená každoročná udalosť – Death revival & friends! Koncert je venovaný pamiatke nezabudnuteľného velikána death metalu –Chucka Schuldinera, ktorý nás opustil 13.12.2001. Vzdať hold jeho pamiatke teda môžete zajtra, 15.12. o cca 19ej v Randal Clube, kde vás vynikajúci DEATH REVIVAL prevedú prierezom tvorby tejto nesmrteľnej kapely.  Vstup na mieste je 7e, ak však stihnete predpredaj.sk, tak 5e. Tak neváhajte, za malý peniaz dostanete obrovskú porciu skvelej hudby!

Okrem samotného revivalu prídu zahrať ďalšie kvalitné kapely – jednou z nich je aj slovenská metalová stálica DOGMA INC. – ktorí zamiešali do svojho metalu aj hardcore či sludge – len nedávno im vyliezol s pomocou vydavateľstva Slovak Metal Army nový album Blacksun Flowers – rázne tak potvrdili svoju povesť a miesto na špici slovenskej metalovej scény. O tom, ako im to ide, sa môžete na vlastné uši presvedčiť nasledujúcim videom, nahraným počas live hrania v Rádiu FM v relácii Headbanger FM. Na vlastné oči treba prísť do Randalu!

https://www.facebook.com/DOGMA-incmetal-680418791990214/

Pre ďalší support bola vymyslená anketa – víťaz nakoniec nebol jeden, ale hneď dvaja!

Jedným z nich je mladá, dravá kapela zo severu Slovenska ALL AGAINST NOTHING, hrajúca melodický metal šmrncnutý metalcorom, všetko ozdobené ľubozvučným slovenským spevom. Ich debutový album Falošná Sloboda prednedávnom oslávil dva roky, tak si vypočujte, až viete, ako skákať!

http://bandzone.cz/allagainstnothing?at=info

https://www.facebook.com/allagainstnothingsk/

Druhá kapela príde z Kysúc a dovezú so sebou dávku groove coru – IMMERSION! Ich set bude nepochybne stáť za to, pôsobia síce mlado, avšak na pódiu sú ako skúsení harcovníci! Podporiť ich tvorbu môžete aj zakúpením si nejakého toho merchu, hlavne však treba prísť!

https://www.facebook.com/immersionband/

Nachystať paroháče a šup do Randalu!

Support underground!

Udalosť a klik na zúčastním sa 🙂 https://www.facebook.com/events/135648390411284/?active_tab=discussion

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.