Lobotómia v Poprade!

Budúci piatok, 22.12.2017 sa v Rock Fabric v PP zbehne tím chirurgov, aby vám narobili poriadok s mozgami! Stačí sa len s kopou nadšenia a kamošov dostaviť na cca 18:30 a poriadne osláviť LobotoMetalowe Vianoce!

Ako prví sa vám o 19:00 zavŕtajú do hláv WOLFAGE – junáci z Kežmarku hrajúci jednoducho metal – čo viac treba? Oficiálne fungujú od februára 2015 a názov si požičali zo severskej mytológie – Vlčia doba nás čaká po Ragnaröku. Ako im to hrá čeknite na ich youtubku a linkoch nižšie.

https://www.facebook.com/wolfageband/

http://bandzone.cz/_92376?at=news

Brutálnu dávku technického death metalu so sebou privezú stálice BRUTE! Jeden čas boli vo forme jednočlenného projektu, teraz však majú peknú full zostavu. V marci im vyšiel album Henchmen cez Slovak Metal Army – a je to nášlap ako sa patrí! Však presvedčte sa sami – v Rock Fabric!

https://www.brute.sk/

https://www.facebook.com/brute.esdm/

Pri death metale aj zostaneme – o 21.00 prídu uši prepláchnuť domáci (aj organizátori akcie) ASTAROT! Fungujú už peknú radu rokov, tešiť sa môžete na precízne zahraný set! Vonku majú pár nahrávok, posledná je z roku 2009 – Falling Down – nikam však nepadajte, len sa postavte pod pódium!

https://www.facebook.com/pg/Astarot-111167605567429/about/?ref=page_internal

http://bandzone.cz/astarot?at=news

O nesvätú atmosféru sa postarajú Prešovčania PERVERSITY! Metláčia spolu už od 1995 a len nedávno im vyšiel cez Metal Age Productions nadupaný album Indolatry – bude aj na vinyle, takže povinne pridať do zbierky!

https://www.facebook.com/perversityband/

http://www.perversityband.com/

Lobotomické vyšetrenie ukončia heavy-rockoví PYRIT – ich album spred 4 rokov hrdo nesie titul Jazdec bez hlavy, tak aj vy buďte bezhlaví a ukážte im, ako sa v Poprade baví!

http://bandzone.cz/sinnpyrit?at=news

Udalosť: https://www.facebook.com/events/1984477995153744/?active_tab=discussion – zdieľajte, šírte a podporujte domácu scénu! 🙂

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.