Pivo a metal na Troch kráľov!

Verím tomu, že väčšina z vás má už zvyšok roka naplánovaný všemožnými spôsobmi, tak vám ponúkame tip na to, čo so sebou v novom roku. Ak máte radi kvalitné pivo a metal k tomu, tak je pre vás Pivný večer v banskobystrickom Tartarose ako stvorený!

Okrem hudby vás čaká aj súťaž v pití piva a hlasovanie o najlepšie pivo večera. Zakúpiť si budete môcť aj pivnú kartu za 4€ – ochutnáte tak 5x 0,2 + 1x 0,5 piva podľa vlastného výberu. Vstup je len 2 eurá!

Do nôty zahrajú 2 kapely – prvou sú heavymetalisti MARTUROS z Prievidze – mladá (kompletná zostava od apríla 2017) melodická kapela na čele so speváčkou – nielen svojou hudbou sa snažia spraviť svet lepším! A my im budeme držať palce a snáď čoskoro ohlásia nahrávku.  🙂

https://www.facebook.com/marturosofficial/

http://bandzone.cz/marturos?at=news

Druhá kapela tiež uzrela svetlo sveta celkom nedávno – hrajú však piesne od nesmrteľnej kapely (tipnite si, nie je možné neuhádnuť) – MOTÖRSCREAM! Okrem ochutnávania piva si tak môžete aj s pohárom Jacka uctiť Lemmyho pamiatku. A nezabudnite sa baviť a užívať si život naplno, tak ako to vedel aj on!

Iron Fist …motozraz Čermeľský Kvet 2017- Jahodná – Košice

Posted by MotörscreaM on 5. júl 2017

https://www.facebook.com/Mot%C3%B6rscreaM-441050476227856/

Udalosť: https://www.facebook.com/events/1265273753575899/?active_tab=about

Support underground!

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.