Povianočná party v Žiline!

Najnepríjemnejšie sviatky roka už rázne klopú na dvere a ak sa chcete zachrániť, ponúkam tip na príjemnú akciu, kde okrem seba pomôžete aj zvieratkám v útulku. Akcia s názvom After X-mass Eve Benefit vol. 8 totižto okrem hudobného zážitku ponúka aj zážitok dobrého pocitu – pomôžete opusteným zvieratkám v Žilinskom útulku, aby mali aspoň trošku krajšie dni, keď už im nie je dopriate pohodlie vlastného obydlia – vstupné je dobrovoľné a celý výťažok poputuje práve tam.

O dobrú náladu sa postarajú kapely rôznych žánrov – z Čadce sa dovalia rave rockeri RAVE DRUIDS – v marci im vyšiel dizajnovo aj hudobne vydarený album, resp. EP so šiestimi trackmi – za 5 euríčok môže byť vaše! Inak môžete kapelu podporiť kúpou ich merchu a samozrejme tým, že prídete na koncert.

https://www.facebook.com/ravedruids/

https://ravedruids.bandcamp.com/releases

Z Považia sa príde svojím energickým metalcorom blysnúť mladá, ale o to dravejšia formácia LANDLESS – vrhli sa na scénu pekne zhurta, vydali EP Bluemist, rozbehli sa po koncertoch, festivaloch nielen po Slovensku. Verím, že už pre nás pripravujú niečo nové, zatiaľ si dajte Connections. 🙂

https://www.facebook.com/landlessband/

http://bandzone.cz/landless

Mladými kapelami sa táto párty len tak hemží – inak to nie je ani v prípade kapely ATARAXIA z Ružomberka, ktorá obrusuje nástroje od roku 2014. Preladí obecenstvo na grindovú nôtu posypanú metallic crustom. Na konte majú dve nahrávky – EP MMXV a minulý rok poslali na skusy do sveta aj album jednoducho nazvaný Ataraxia. Bude mosh!

https://www.facebook.com/ataraxiark/

http://bandzone.cz/ataraxia?at=news

Zbesilým tempom sa vyznačuje aj ďalšia zostava- zvolenskí JAKUBYSKO! Preplieskajú vás svojimi riffmi ako sa patrí a ak neveríte, pustite ich ich split LP s kolegami PASKUDA. Kombinácia grind/thrash napovedá, že v klube sa rozpúta riadny hurikán, tak sa máte na čo tešiť! Bude…

https://jakubysko.bandcamp.com/

http://bandzone.cz/jakubysko?at=news

Svojou trochou kapustnice prispejú aj Trenčania FYASCO – dílujú však aj metalfetamín, tak sa ponúknite, nie je to nebezpečné a snáď nehrozí žiadne fiasko. 🙂 Skandovanie „Kurva to je tlak“ je povolené, tak sa totiž volá ich novembrový minialbum. Ponúknuť sa môžete aj týmto:

https://www.facebook.com/Fyasco-722524134437554/

https://fyasco.bandcamp.com/album/kurva-to-je-tlak

Udalosť: https://www.facebook.com/events/2004659079808144/

Support undergroud! A v tomto prípade aj zvieratká! Aj tie na pódiu. 😀

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.