Predsilvestrovská metal party!

Na záver roka sa v Prašiciach (okres Topoľčany) chystá metalová party, na ktorej fanúšikovia dobrej hudby nesmú chýbať! Kedy, kde, čo a ako? Už tento piatok, 29.12.2017, stačí prísť na 19.00, zobrať 2e na vstup, dobrú náladu a kamošov a podporiť kapely! Obzvlášť jednu, ktorá sa chopila organizovania tejto akcie – CONSTANS COMPROMISSUM – ktorí sa prvýkrát postavia na pódium a zahrajú nám svoje kúsky, ktoré doteraz schovávali iba v skúšobni. Takže treba prísť, budete prví, kto ich uvidí na vlastné oči!

Kto to, čo to vlastne CONSTANS COMPROMISSUM je/sú? Fungujú pomerne krátko, „narodili“ sa v Topoľčanoch a rozhodli sa prispieť svojimi nápadmi do komunity death metalu – vonku majú aj nahrávku I´ll Break You, ktorú si môžete vypočuť tu a urobiť si tak sami obraz o ich hudobnom zaradení. Za mňa spokojnosť, growl je vynikajúco záhrobný, bicie nadupané a riffy temné i svižné, dosť často budete mať chuť na mosh so stenou. 😀

https://www.facebook.com/Constans-Compromissum-1917304478482345/

Druhú kapelu veľmi predstavovať netreba – je ňou jednotka slovenského doom metalu – SAMSARA! Temní náladotvorci prednedávnom vydali nový album s názvom When The Soul Leaves The Body, ktorý sa stretáva so samými vynikajúcimi ohlasmi, nielen zo Slovenska. Ak máte radi ponurými emóciami nabité songy, riffy zaliezajúce do najhlbších mozgových zákutí, album je pre vás ako stvorený. Upozorňujem však, že na koncerte vás ich prejav pohltí a nepustí, až kým sa nevzdáte a nepoddáte neradostnej temnote svojho bytia. Potom však budete ako znovuzrodení!

https://www.facebook.com/OFFICIALAtmosphericDoom/

http://bandzone.cz/samsara

Z trocha iného súdka sa príde predstaviť topoľčanská kapela ZERO TOLERANCE – hlásia sa k nu-metal hardcoru. Chystajú pre nás nové skladby, koncom decembra začalo nahrávanie a niečo už vyliezlo aj von a toto je jedna z nich – Life Is Episode so špeciálnym hosťom!

https://www.facebook.com/Zero-Tolerance-1585290711734138/

http://bandzone.cz/zerotolerance?at=info

Udalosť – https://www.facebook.com/events/138148720180462/?active_tab=about

Support underground!!

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.