Fínski folk-metaloví bojovníci ENSIFERUM spolu s epikmi EX DEO zaútočia na Bratislavu

Path to Glory Tour 2018: Ensiferum (FIN), Ex Deo (CAN) 10.5.2018 – Majestic Music Club, Bratislava

Lístocheck v spolupráci s Octopus promotion uvádzajú koncert jednej z najväčších folk-metalových kapiel súčasnosti – ENSIFERUM vystúpi 10. mája 2018 v Bratislave. „Path to Glory tour“ bude najväčšou koncertnou sériou v živote tejto fínskej skupiny. Špeciálnym hosťom na celom turné sa stali EX DEO, projekt Maurizia Iacona (frontmana mocných Kataklysm).

Basgitarista ENSIFERUM Sami Hinkka pri tejto príležitosti povedal: „Zdravíme všetkých metalistov! S obrovskou hrdosťou môžeme ohlásiť naše Path To Glory tour. Je to už celá večnosť, čo sme vyrazili na takéto veľké turné a bude to naozaj masívne. Noc čo noc po celý čas. To je presne to, čo máme radi – poriadna party s najšialenejšími fanúšikmi na svete. Prevedieme vás špeciálnym setom zloženým z našich najväčších hitov, starých piesní aj noviniek. Máme extrémnu radosť, že sa na pódiu stretneme s Ex Deo, ktorí sa vrátia do Európy po rokoch. Toto bude naozaj pekelné turné. Vidíme sa v moshpite!

Frontman EX DEO (a tiež Kataklysm) Maurizio Iacono výnimočné turné okomentoval s podobným nadšením. “Prijali sme pozvanie našich vikingských priateľov z Fínska a spolu s Ensiferum si podmaníme Európu spoločne. Bude to nezabudnuteľné a pri tejto špeciálnej príležitosti zahráme náš aktuálny konceptuálny album The Immortal Wars v celej dĺžke. Nebudú chýbať všetky známe veci, veď to bude naše 10. výročie od založenia skupiny a to si zaslúži trochu prebrúsiť meče a oprášiť brnenia, Roma Victrix!

Zdroj: Octopus promotion

FB Event: Ensiferum & Ex Deo / Path to Glory Tour 2018 / vstupenky: Ensiferum + Ex Deo

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame.