MASTER’S HAMMER vydajú vo februári nový album „Fascinátor“

Master’s Hammer (CZ), Inferno (CZ) 10.2.2018 – Brick House, Ostrava

Legendárny okultný black metal Master’s Hammer, ktorý ďaleko presiahol hranice Československa, sa hlási o slovo s novým albumom Fascinátor! Kapela, ktorá vlani poprvýkrát po 25. rokoch odohrala prvé koncerty, pokrstí nový počin 10. februára exkluzívne v ostravskom klube Brick House. Po koncerte nasleduje afterpárty s kapelou!

Novinka s názvom „Fascinátor“ má byť podľa kapely návratom k najstaršiemu obdobiu – albumu „Rituál“ . Fanúšici môžu očakávať osobitý pohľad na black metal s jazykovo hravými textami frontmana Františka Štorma. “Do atmosféry novinky sa premietol aj fakt, že kapela hrá po rokoch opäť naživo. Fascinátor je preto zvukovo živá doska nahraná živou kapelou, nie ďalší počin štúdiového projektu,” doplňujú Master’s Hammer.

Master’s Hammer pokrstia novinku v ostravskom klube Brick House v sobotu 10. februára. Album, ktorý bude na mieste k dispozícii vo forme CD aj LP, pokrstí bubeník spriaznených Culf of Fire – Tomáš Corn. Po koncerte bude nasledovať afterpárty s kapelou a pivovar Chříč pri príležitosti koncertu uvarí špeciálnu várku piva Fascinátor.

FB Event: Master´s Hammer / Inferno

Zdroj: Tlačová správa

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame.