Deathmetalová oslava 20. výročia nezastaviteľných BRUTE!

Tento rok bude patriť BRUTE a to minimálne z toho dôvodu, že oslávia 20 rokov svojej existencie! A ako najlepšie osláviť, ak nie koncertom – presne 1.9.2018 o 17.00 sa v hlavnom sídle Slovak Metal Army – v ružomberskom podniku Nové Korzo udeje akcia s prívlastkom indoor death metal festival! Vystúpia kapely aj slovenské aj zahraničné, zaznie death metal v rôznych prevedeniach.

Okrem kapiel je pre vás pripravený aj darček – každý, kto si zakúpi lístok v predpredaji, dostane zdarma CD BRUTE The 20th Anniversary, ktoré vychádza špeciálne pri tejto príležitosti a nachádza sa na ňom prierez ich tvorby + úplne nový song, spätý s touto udalosťou!

A aby toho nebolo málo, organizátori sa vám postarajú aj o ubytovanie v areáli 5 km vzdialenom od Ružomberka za 7e/noc. Budú tam ubytované aj kapely, takže party vás neminie! Stačí sa ozvať na mail brute20thanniversary@immortalsouls.sk – odporúčam čo najskôr, aby sa vám ušlo miesto.

Tak poďme ku kapelám – okrem samotných BRUTE, ktorým minulý rok vyšiel album Henchmen, vás čaká ďalších 7 kapiel! Jednou z nich sú aj takmer susedia z Liptovského Mikuláša – FEEL A CURSE! Fungujú od 2013, na konte už majú dve nahrávky – štvorskladbové EP Corroded Time To Come (2013) a CD Shadows In Mind (2016). Nahrávky sa nesú v duchu death metalu, nechýbajú melódie či svieži modern sound.

https://www.facebook.com/brute.esdm/

https://www.facebook.com/FeelACurse/

Ďalšia kapela so sebou prinesie závan exotiky a značne pritvrdí – až zo Singapuru k nám zavítajú brutal death grinderi ASILENT – a rovno predstavia aj nový album, ktorý im vyšiel v septembri 2017 – The Unconsecrated.

https://www.facebook.com/AsilentBand/

Zastúpiť technický death metal prešpikovaný melódiami prídu talianski junáci INTEGRAL! Od mája majú vonku svoj debut s názvom Resilience – nájdete na ňom brutálne blast beaty, deathcorové breakdowny, melodické riffy a samozrejme poriadne neľútostný vokál!

https://www.facebook.com/integralbandofficial/

Z úplne iného, a predsa death metalového súdka, príde svoj set odohrať rakúsko/nemecká kapela INFECTED CHAOS! Tiež sa zaraďujú k novším kapelám – vznikli v 2013 a prezentujú sa zatiaľ doma nahrávkami – The Wake Of Ares (2015) a Killing Creator (2017). Svoju tvorbu sa rozhodli postaviť v severskom štýle, nechýbajú ťahavé pokojnejšie melódie, ktoré sa však vedia pretaviť do poriadne rýchlej a údernej pasáže, takže nudiť sa určite nebudete!

https://www.facebook.com/InfectedChaos/

Keď sa povie death metalová akcia, tak kto tam nesmie chýbať? Predsa SUBURBAN TERRORIST z Beluše a ich set odohraný vždy precízne a s neskutočnou dávkou energie! Ich hudba vás zmetie ako tsunami – je rýchla, dravá a brutálna – v ich moshi nie je miesto pre padavky. Chystajú pre nás nový album, o pár mesiacov by mal byť vonku, takže sa máme na čo tešiť!

https://www.facebook.com/suburbanterorist/

Nasledovná kapela k nám príde až Japonska – hovoria si WORLD END MAN a narodili sa v 2015 – zatiaľ majú vonku 2 EPčka – Blackest End (2015) a Nobody Wins (2017) – stavili na poriadnu dynamiku, nechýbajú ani melódie, či grindcorové prvky. Nášup ako sa patrí!

https://www.facebook.com/worldendman/

Súpisku uzatvárajú Nemci CARNAL TOMB a privezú so sebou svoj záhrobný old school death metal, aký nemôže na akcii takéhoto druhu chýbať! Rotten Remains je názov ich počinu z 2016 a na ne sa po absolvovaní akcie pravdepodobne zmeníte aj vy. 😀

https://www.facebook.com/CarnalTombDeathMetal/

Takže death metalu zdar a nezabudnite podporovať našu scénu! Na akcii bude dostupný aj všakovaký merch – tak neváhajte a ozdobte svoje poličky či skrine novými kúskami.

Udalosť: https://www.facebook.com/events/1895583930459466/

Predpredaj: https://www.ticketportal.sk/Event/BRUTE_20th_ANNIVERSARY_DEATH_METAL_FESTIVAL

https://www.slovakmetalarmy.sk/produkt/vstupenka-brute-20th-anniversary-show/

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.