Izraelský fenomén ORPHANED LAND mieri do Bratislavy!

Do Bratislavy, konkrétne do Randalu, sa 8. marca vrátia priekopníci orientálneho metalu – izraelský fenomén ORPHANED LAND! Vyrážajú totiž na európske turné, aby predstavili svoj úplne nový album Unsung Prophets And Dead Messiahs, ktorý sa chystá vyjsť na svet presne o dva dni – 26.1. 2018 pod hlavičkou Century Media Records. Samozrejme na koncerte kapela zahrá aj svoje najväčšie hity. Bratislava tak opäť zažije výnimočný hudobný večer, plný orientálnej, arabskej a blízkovýchodnej rockovej a metalovej hudby. Pôjde nielen o skvelý  hudobný zážitok, ale aj o duchovný rozmer, keďže táto legenda, zvlášť jej líder – charizmatický Kobi Farhi,  šíri na svojich koncertoch posolstvo mieru vo svete, snaží sa spájať ľudí bez rozdielu rasy a stiera hranice medzi náboženstvami. Ich koncerty sú vždy nezabudnuteľným kultúrnym a duchovným zážitkom a nadchnú aj toho najnáročnejšieho milovníka hudby. Pre tieto dôvody bola tento rok vytvorená petícia, ktorá je doposiaľ podpísaná veľkým množstvom ľudí –  aby ORPHANED LAND boli opäť navrhnutí na Nobelovú cenu za mier.

Špeciálnym hosťom ich európskeho turné talianska melodic death metalová formácia LUNARSEA, ktorej súčasná tvorba vychádza z gothenburskej metalovej scény. Ďalším hosťom bude  medzinárodná progressive rock metalová kapela SUBTERRANEAN MASQUERADE, ktorej členovia pochádzajú zo USA, Nórska a Izraela a tento rok oslavuje 20. výročie. Ich tvorba je mixom progresívneho metalu a rocku s prvkami doom metalu, psychadelického, experimentálneho rocku a blízkovýchodnej hudby. Slovenskému publiku sa predstaví  aj rumunská kapela DIRTY SHIRT, ktorá patrí k jednej z najváženejších a najoriginálnejších rumunských rockových kapiel. Ich tvorba predstavuje jedinečnú zmes rocku a metalu s prvkami rumunskej tradičnej folkovej hudby. Kapela doma vyhrala niekoľko hudobných cien. Zo slovenskej scény sa na koncerte predstaví kapela MOFOKILLER.

Predpredaj lístkov prebieha už od 6.11. a zakúpiť ten svoj si môžete na predpredaj.sk alebo v akejkoľvek pobočke Slovak Telecomu.
Udalosť: https://www.facebook.com/events/1448797395239591/

Line-up:

https://www.facebook.com/OrphanedLandOfficial/

https://www.facebook.com/LunarseaBand/

https://www.facebook.com/Submasq/

https://www.facebook.com/DirtyShirtRomania/

https://www.facebook.com/mofokiller/

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.