Metalový večer na Salaši!

Salaš Partizánske bude 17. februára to miesto, kam sa treba vybrať na koncert – za 3 euríčka uvidíte 4 kapely! Výhodné, nie? 😉

Výhodne môžete získať aj 2 lístky – stačí zdieľať udalosť čo najviac a odmena vás neminie!

Prvá kapela začne o 19.00 – konkrétne pôjde o hudobné zoskupenie pod názvom LTT – hudobne sa vydali po hard rockovej ceste a spieva im to pekne po slovensky.

https://www.facebook.com/LTT-Hudobn%C3%A1-skupina-1579765222238163/

O 20ej sa na pódiu vymení hard rock za heavy metal – svoje umenie predvedie kapela KNIGHTMARE! Vyzerá to, že pre nás pripravujú nový materiál, so stay tuned!

https://www.facebook.com/Knightmare-hudobn%C3%A1-skupina-316724761834280/

O 21.15 sa predstaví mladá kapela MARTUROS! Ich prianím je spraviť svet lepším za pomoci hudby – a rozhodli sa zakotviť u heavy metalu. Na čele stojí sympatická speváčka Maggee – nielen jej skvelý spev, ale aj výkon zvyšku kapely dávajú tušiť ich silnú perspektívu. Preto neváhajte a podporte kapelu minimálne svojou účasťou na ich koncertoch. Tešiť sa môžete už aj na nahrávku – v polovici januára totiž začalo nahrávanie.

https://www.facebook.com/marturosofficial/

Večer s gráciou ukončia stálice MIDNIGHT SCREAM! V októbri im pod hlavičkou Slovak Metal Army vyšiel dlhoočakávaný album Dark Blood – skladbami z tohto kúsku vám určite poriadne rozprúdia krv! Samozrejme, aj zvyškom – kombinácia power/thrash je smrteľne dynamická!

https://www.facebook.com/MidnightScreamSlovakia/

Udalosť: https://www.facebook.com/events/316099915545642/?active_tab=about

Tak neseďte doma a podporte našu scénu!

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.