ADACTA predstavuje nový singel „Zabudol som odpúštať“

Vo februári vyjde von nový, v poradí už piaty album bratislavskej formácie ADACTA s krátkym a výstižným názvom „Zlo“. Nový zárez na pažbe je opäť krokom do nového priestoru, kde gitary objavujú rozšírené možnosti, ktoré ponúkajú nielen crustové ale aj deathmetalové riffy v kombinácii s typickou epickou a temnou melodikou poháňanou vpred s punkovo prieraznými a neúprosnými bicími. Celú túto mašinériu podporujú basgitarové vyhrávky a drive jej dodáva lyrika, ktorá skúma rôzne formy ľudskej zloby a zdôrazňuje, že skutočné zlo, to sme my – zlo pochádza z nášho vnútra. Prvý singel s lyric videom s názvom „Zabudol som odpúšťať“ si môžte vypočuť nižšie v odkaze.

Album v skutočne dlhohrajúcej minutáži zhruba 41 minút vychádza na vinyle a CD v Čechách a na Slovensku na osvedčenom punkovom labeli Papagajúv Hlasatel records, vo Švédsku u Dark Elk Vinyls, a špeciálne edície sa chystajú v Mexiku, Čile a Brazílii.

Na podporu albumu vyráža ADACTA na prelome marca a apríla do Brazílie na svoje prvé turné mimo Európy a následne bude počas celého roka 2018 intenzívne koncertovať po Čechách a na Slovensku. Pre booking kontaktuj kapelu cez facebook na https://www.facebook.com/adactaband, kde dostaneš nielen nový album ale aj tričká mikiny s novým motívom.

Zdroj: Tlačová správa

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame.