Popradský Valentín v znamení death metalu: Očakávajte skvelý line-up aj krst albumu

Black Valentine vol.2: Uerberos (POL), Surgery (SK), Dehydrated (SK), Soul Massacre (CZ), Bloody Redemption (SK), Bloodcut (SK) 17.2.2018, Rock Fabric, Poprad

Pre všetkých zamilovaných aj nezamilovaných je tu druhý ročník mini-festivalu nazvaného Black Valentine. Aktuálna edícia sa bude niesť v duchu death metalu starej školy. Na pódiu popradského klubu Rock Fabric sa v sobotu 17.februára stretne celkom šesť kapiel z troch krajín. Kvalitná súpiska, príjemný klub, super zvuk o ktorý sa postará Maťo Barla, to všetko je záruka úžasne stráveného večera.

Line-up:

BLOODY REDEMPTION

Pomerne mladá kapela z Revúcej, ktorá svojim debutom „Infected Minds“ poriadne rozvírila prach slovenského podzemia. Ak smútite napríklad za veličinou Death, toto je ich slovenská odpoveď.
https://www.facebook.com/bloodyredemptionRA/

 

BLOODCUT

Ďalšou death-metalovou bandou na súpiske sú martinskí zombíci Bloodcut . Toto záhrobné trio nám zarecituje svoje ľúbostné songy z prostredia cintorínov v duchu klasického death metalu konca 80-tých rokov, keď sa tento žáner len rozvíjal.
https://www.facebook.com/Bloodcut

 

DEHYDRATED

Deathmetalová legenda zoskupená okolo Braňa Juráka po rokoch nečinnosti vstala z mŕtvych a s novým počinom „Resurrection“ žne zaslúžené úspechy. Chalani mali vystúpiť už na prvom ročníku, ale pre chorobu sa však ospravedlnili. Tentokrát pevne veríme, že ich konečne privítame na pódiu a nastane metalová apokalypsa.
https://www.facebook.com/DEHYDRATED-SK-508638252631204

 

SURGERY

Domáci drtiči Surgery si pomaly, ale isto budujú výborne meno na scéne slovenského undergroundu. Ich nový počin „Absorbing Roots“ vychádza pod hlavičkou českého vydavateľstva Support Underground presne 17.2.2018, takže ho tu spoločne pokrstíme.
https://www.facebook.com/Surgery.Poprad/

 

SOUL MASSACRE

Prvým zahraničným hosťom bude havířovská kapela SOUL MASSACRE. Skúsení muzikanti, Švédskom nasiaknutý death metal a v neposlednom rade za mikrofónom krásna slečna, takže kapela poteší nielen uši, ale aj oči.
https://www.facebook.com/SoulMassacre/

 

UERBEROS

Spoza Tatier sa k nám dovalí deathmetalový buldozér UERBEROS. Ich debut „Tormented By Faith“ vyšiel pod značkou nášho vydavateľstva Immortal Souls Production, čo už je samo o sebe zárukou kvality. Očakávajte blasfemický death metal v štýle mocných Immolation alebo Morbid Angel. Tešte sa na hlboký growl, šialene rýchle bicie, ťažké riffy a kvílivé sóla.

FB Event: Black Valentine vol. 2

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame.