ETTERNA v progresívnom šate!

Od posledného počinu My Guidance Home, ktorý prešovské zoskupenie ETTERNA vypustilo len pred troma mesiacmi, prichádza teraz s videoklipom ku skladbe Before our Lives. Videoklip sa natáčal v boxerskom ringu, v priestoroch košického fitness centra MRM.

Okrem samotných členov sa v klipe objavia aj wrestleri vmaskách, ktorí svojím bojovým vystúpením umocnia celkovú atmosféru klipu.

Kapela si razí vlastnú cestu naprieč štýlom a preto aj nová skladba, tak ako ostatné ktoré doteraz vypustili, má úplne inú štruktúru a charakteristiku.

Before our Lives strhne poslucháča už od úvodného chorálu cez powermetalové riffy až po hardcorové pasáže, no nezabúda pritom na svoj charakteristický prejav, v ktorom sa bude niesť aj celý pripravovaný debut.

Tým, že sú skladby rôznorodé, tak verím, že si poslucháč nájde na pripravovanom albume práve tú svoju“, prezradil spoluzakladajúci člen Feral Inferis.

Do vydania CD by chcela kapela okrem iného koncertovať čo najviac a stihnúť natočiť ešte jeden videoklip ku skladbe Desert Ruins.

www.etterna.eu

www.facebook.com/etterna.eu

www.instagram.com/etterna_band

www.etterna.bandcamp.com

Zdroj: Tlačová správa

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.