Death Pulse Tour sa zastaví aj v Rožňave!

Tento piatok vás všetkých pozývame do Rakwy  – zmasakrovať sa v moshpite! Do tanca pozývajú 4 kapely a pýtajú len 3 eurá – zobrať kamošov a o 20ej až ste tam!

Predstavia sa kapely:

POST PULSE z Helsínk –  hodili sa do krabičky s názvom metal, minulý rok v máji im vyšiel debut Halls Of The Damned, ktorý si nielen sami zložili, ale aj vydali. Ak máte radi temnotu psychiatrických liečební a agresívnu rytmiku, album je pre vás ako stvorený.

http://postpulse.com/

https://www.facebook.com/postpulse/

Aj druhá banda má fínsku základňu – sú to modern death metaloví maniaci DEATH DESIGN! Rovnako ide o nedávno sfomovanú kapelu (2016), zatiaľ majú vonku mini album Vicious World so 4 skladbami, na ktorý dostali kopec pozitívnych ohlasov a ktoré ukazujú ich veľmi sľubný potenciál!

https://www.facebook.com/deathdesignband/

Domácu scénu odprezentuje nezastaviteľné groove/death metalové komando MINOR zo Žiliny, ktorého tvorba je inšpirovaná majstrom Crowleym a jeho Thelemou. EP Muto zo začiatku minulého roka je stále aktuálne, tak pred koncertom napočúvať!

https://www.facebook.com/MINOR-1485956561692016/

Zoznam kapiel pre tento večer uzatvárajú košickí alternative/hardcore metalisti LUNOKHOD, ktorých energická show vám nedá vydýchnuť! Vydanie nového materiálu je už toj za rohom, takže aj na koncerte sa môžete tešiť na nejaké tie novinky.

https://www.facebook.com/lunokhodband/

Udalosť: https://www.facebook.com/events/323713641462520/?active_tab=about

 

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame.